moja jesień gra bossanovą...
Blog > Komentarze do wpisu
bo warto
Sprzatając od południa do teraz-słuchałam radia, mojego ulubionego,bo nadaje muzykę która nie przeszkadza, koi, zapala słońce w pochmurny dzień i lampę o ciepłym świetle wieczorem, sprawia że się uśmiecham, czasem tańczę ze ścierką do kurzu :).
I właśnie sie dowiedziałam,że rozgłosnia wydała drugą płytę RAM-cafe2 -znalazłam na Merlin.pl , bo byłam ciekawa co zawiera, a tam informacja jest o płycie nienajgorsza

                                                              


Ponoć już trudno dostać ją w sklepach...Poprzednia płyta-opatrzona jedynką -cały czas tym moim numerem jeden pozostaje,mimo że minął rok od jej wydania. Jeśli ta druga jest tak samo udana...to może warto uderzyć do Św.Mikołaja albo go wyręczyć ;)
Miły głos z radia opisał sposób doboru utworów,ale ujęło mnie to,co usłyszałam na końcu... bo ponoć w ostatnim utworze na samym końcu ktoś mówi,że : "świat jest piękny i warto żyć".

No przeciez to żadne odkrycie, a jednak ...trzeba o tym mówić, na wypadek gdyby ktoś zapomniał, albo przytłoczony ciężarem zdarzeń przez chwilę to negował...

A choćby taka Mariolka, której Mężczyzna uczcił swoje urodziny robiąc porządek w swojej szafie!!!:DDDDDDDDDDDDDD -spojrzała do owej szafy i mruknęła:
-warto żyć , żeby TO zobaczyć... :)

Bo warto;)sobota, 01 grudnia 2007, surfinia

Polecane wpisy

  • MY

    Jako kobieta mam do piłki nożnej stosunek średnio gorący- co nie znaczy : obojętny. ...Bo czasem trudno mi zrozumie ć  ,że pół Polski entuzjazmu

  • przesilenie i tak dalej

    P owinno się do góry skakać bo wiosna, nowe życie , krew powinna szybciej krąży ć bo w roślinach soki już dawno ruszyły,więc się dzięki temu stroją w k

  • "ale są jeszcze sprawy drobne, loty ptasie..."

    Świat wariuje , pędzi i zmienia się niekoniecznie na korzyść... I trudno obok tego przejść obojętnie, a chwilami tak wszystko przytłacza-tyle zła ludziom się dz

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2007/12/01 16:49:10
Nie znalam ich , wlasnie znalazlam kawalek na You Tube , dziekuje , warto bylo posluchac , a swiat jest piekny i warto zyc , no pewnie , ze tak !:)
-
2007/12/01 17:07:11
sam ten mężczyzna sprzątający sobie szafę na urodziny jest wielce przemawiający, mój by powiedział "posprzątałem ci swoją szafę":))
-
2007/12/01 17:33:11
mozart
to było po pra pierwszy od kilku lat tak naprawdę,stąd moje zdziwienie, nie sądziam że tego dozyję:DDDDDD
-
2007/12/01 18:12:53
Łomatko, do czego ten mężczyzna zdolny. O swojej szafie taktownie pomilczę:)
Pewnie, że warto!
-
2007/12/01 19:39:31
Mój mężczyzna sprząta nieustająco i proszę nie zazdrościć, tylko wspólczuć.
To już natręctwo.
-
2007/12/01 20:25:53
jak widać,cierpliwość popłaca :))))
Wydrążyła Mariolka...;)
A tą maksyme o zyciu , to trzeba przypominac, co by jej czasem silniejszy podmuch wiatru nie wywiał z serca.
:-***
-
hanula1950
2007/12/02 09:18:06
Jakże bym chciała zobaczyć sprzątającego faceta. I nie musi to być szafa.
Wesołej niedzieli z prespektywą na wspaniały nowy tydzień życzę.
-
2007/12/02 09:59:01
Nie wiem, co gorsze, naprawdę - czy bałaganiarz, czy pedant! bałaganiarzowi można "nawrzucać", a pedant - nam może "nawrzucać";)

Na to, ze odpowiednia muzyka dodaje animuszu wpadli też marketingowcy w hipermarketach. Tam zawsze coś gra i to takiego, by powodowało odblokowanie portfela;))
I zawsze zastanawiam się nad doborem muzyki i artukułów.-
2007/12/02 11:33:33
Nie znam, ale zaraz z chęcią poszukam jakiś kawałeczków w sieci :)
Number of online users in last 3 minutes Number of online users in last 3 minutes